fbpx
Zobacz również Nowe domy w Kołobrzegu Zabudowa szeregowa
tel. + 48 793 100 105

Inwestorem realizującym Posesję Plażową jest spółka KAPITAŃSKA INVEST Korbanek Trzciński Michalski sp.k.

Nasza ostatnia inwestycja- Posesja Kapitańska spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, dlatego postanowiliśmy stworzyć kolejne miejsce do wypoczynku w urokliwym Grzybowie. Tak powstała Posesja Plażowa. Posesja Kapitańska to 3 budynki po 38 apartamentów każdy. Inwestycja zlokalizowana jest w Grzybowie, jedynie 50 m od morza. Inwestycja została wyposażona w plac zabaw, siłownię zewnętrzną, sauny oraz wiaty rowerowe. Ponadto do każdego apartamentu przynależy indywidualne miejsce postojowe. Specjalnie na potrzeby mieszkańców wykonano ścieżkę prowadzącą bezpośrednio z inwestycji na plażę.

Zgodnie z zaplanowanymi terminami 2 budynki zostały już oddane do użytku, a w ostatnim zakończono etap konstrukcji i trwają prace wykończeniowe.

Inwestorem zastępczym
oraz Inspektorem Nadzoru Inwestorskiego jest firma
MW Construction Adam Michalski

Inwestorem zastępczym i monitorującym jest MW Construction Adam Michalski. Firma MW Construction powstała w 2012 roku i zajmuje się nadzorem oraz kompleksową obsługą inwestycji Posesja Kapitańska. MW Construction realizuje projekty budowlane i wykonawcze.

Wieloletnie doświadczenie pozwala na owocną współpracę z profesjonalnymi architektami, konstruktorami oraz inżynierami, którzy posiadają różnorodne uprawnienia dotyczące sektora budowlanego.

Pośród szerokiego wachlarza świadczonych usług na szczególną uwagę zasługuje pełnienie nadzoru inwestorskiego, kompleksowa obsługa inwestycji, doradztwo techniczne oraz realizacja projektów budowlanych i wykonawczych.

Nasze doświadczenie jest niezwykle ważne podczas realizacji zleceń. Począwszy od etapu projektowania, po wybór materiałów budowlanych. Skończywszy na rzetelnej i solidnej ekipie, która jest zgrana, a przede wszystkim zależy jej na jak najlepszym wykonaniu swojej pracy.

MW Construction to również gwarancja bezpieczeństwa. Dokładamy wszelkich starań, aby wykonane przez nas inwestycje spełniały najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zarówno podczas budowy, jak i po oddaniu budynków do użytku. Dotychczas możemy pochwalić się wykonaniem inwestycji osiedle Bałtyk, Seaside Park, czy Posesja Bałtycka.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączyła pasja do tworzenia przestrzeni. Stawianie inwestycji od zera jest procesem wymagającym nie tylko czasu, doświadczenia i wiedzy, ale również wykwalifikowanych pracowników. MW Construction to solidny wykonawca.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży.

Dane inwestora
ul. Spacerowa 12/5, 78-132 Grzybowo

Napisz do nas!